Освітні програми

Зміст освітнього процесу закладу дошкільної освіти на 2023-2024 н.р. визначається:

1. Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина"//Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л.,Богданець-Білоскаленко Н.І та інші, наук. кер. проекту Огнев'юк В.О., 2020 р.

2. Парціальною програмою «Україна - наша Батьківщина». (за наук.ред. Рейпольської О.Д., авт. Каплуновська О.М., Кичата І.І., Палець Ю.М..

3. Програмою з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку "Про себе треба знати, про себе треба дбати" /Л. В. Лохвицька.

4. Парціальними програмами "STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт"(освітні напрями "Математика. Логіка, або Пізнаємо красу чисел і геометричних фігур", "Природничі науки, або Подорож Всесвітом", "Технології, або Таємничі перетворення","Інжиніринґ, або Маленькі винахідники")

5. Парціальною програмою з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років «Вчимося жити разом» Піроженко Т.О., Хартман О.Ю.

6. Парціальною програмою «Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку» Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Пометун.

Програми схвалено педагогічною радою ЗДО № 90 (протокол № 1 від 31.08.2023 року та затверджено директором ЗДО).