Новини

ЗДО №90 "Волошка" оголошує старт свого Адвент календаря! Навіть з легким запізненням, ми готові вдарити у дзвінок очікування Нового 2024 року. Кожен день принесе для малят щось особливе та веселе. Приєднуйтесь до нас та виконуйте завдання. З нами цікаво!

Адвент календар тут

31/08/2023

УВАГА!

Відповідно до Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.08.2023 № 481 "Про початок нового 20223/2024 навчального року в закладах освіти Запорізької області" навчальний рік розпочато з 01.09.2023 виключно за дистанційною формою навчання з використанням доступних технічних можливостей та з урахуванням безпекової ситуації .

24/08/2023

Додатково надаються консультації через портал "Діти війни" https://childrenofwar.gov.ua/

24/08/2023

23/08/2023

28/07/2023

День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам'ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Кожного українця - з його святом, з Днем Української Державності!

21/07/2023

06/07/2023

02/07/2023

Інформаційна кампанія з протидії шахрайствам

06/06/2023

ЗДОБУЛИ ЗОЛОТО НА XIV МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2023»

З 17 до 19 травня 2023 року тривала XIV Міжнародна виставка «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2023» в онлайн-режимі.Організатори – Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

01/06/2023

15.06.2023 р. о 10.00 буде проведено Звіт керівника закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №90 "Волошка" Запорізької міської ради. Матеріали звіту будуть опубліковані на сайті у розділі "Прозорість і відкритість" > "Результативність діяльності".

Про виконання доручення щодо розповсюдження навчальних відеороликів з мінної безпеки

17/10/2022

Другий місяць осені в садочку і другий місяць дистанційного навчання. Не зважаючи на постійні сигнали повітряної тривоги ми продовжуємо освітню діяльність з нашими вихованцями. Ліпимо, малюємо, спостерігаємо, фантазуємо, спілкуємось.Дякуємо батькам, за активну співпрацю, бо тільки спільними зусиллями ми досягнемо успіху.

14/10/2022

Сьогодні для України особливий день. Саме сьогодні, 14 жовтня, ми відзначаємо День українського козацтва, свято Покрови та День захисників та захисниць України.Тисячі чоловіків та жінок стали на захист своєї країни. І тепер у нас є свої супергерої, а називаються вони ЗСУ.У цей день хочеться подякувати Вам за відданість своїй країні, сміливість і відвагу, якими Ви наближаєте омріяну для всіх ПЕРЕМОГУ. Завдяки Вашій праці, ми працюємо і живемо, хоч інколи через страх і сльози.А ще, сьогодні день нашого міста - День Запоріжжя. Наше рідне місто зазнає щоденних ракетних обстрілів, багато хто виїхав, але попри всі жахи війни - Запоріжжя живе. І ми - запоріжці переконані, що вистоїмо. Бо Запоріжжя - місто козацької сили! Зі святом нас, вільні, незламні, нездоланні патріоти своєї країни!

11/10/2022

10/10/2022

25/09/2022

ЛЮБІ КОЛЕЖАНОЧКИ!

Наблизилося наше професійне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників». Сумно, що зараз не всі дошкільні педагоги можуть працювати і наші дошкільнята виховуються вдома, бо ми знаходимось в інших містах та навіть інших країнах...

Але ми всім серцем віримо, що все зовсім скоро буде ДОБРЕ і МИРНО! Інакше бути не може!Дуже хочимо подякувати ВСІМ СПРАВЖНІМ ДОШКІЛЬНИМ ПЕДАГОГАМ, які, попри все, залишились - ЛЮДЯНИМИ, ПОРЯДНИМИ, МУДРИМИ! Подякувати за ВАШЕ ДОБРЕ, ЩИРЕ СЕРДЦЕ, ЗА ТЕ ЩО ВИ НЕ ВТРАТИЛИ особливу РИСУ ПЕДАГОГА - НАВЧАТИ ТІЛЬКИ ДОБРОМУ І СВІТЛОМУ! Хочемо подякувати за те, що ВИ ПРОДОВЖУЄТЕ НАВЧАТИ ЛЮБИТИ, ПИШАТИСЬ, ЦІНИТИ, ПОВАЖАТИ і МАТИ НАДІЮ НА ТЕ, ЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Завжди з повагою та любов'ю до вас, адміністрація дитячого садочка!

03/09/2022

Ділимося приємною новиною. Напередодні нового навчального року було підведено підсумки обласної виставки "Освіта Запорізького краю 2022".

У номінації «Інноваційні технології в освітньому процесі закладів дошкільної освіти» Цілуйко Катерина Сергіївна (директор), Кохан Юлія Іванівна (вихователь-методист) ЗДО №90 "Волошка" з темою досвіду «SТRЕАМ-освіта: сучасні заняття у закладі дошкільної освіти» здобули І місце.

02/09/2022

Шановні батьки!

Сьогодення змінило звичне для нас життя, але незмінним для нашого колективу залишилось бажання дбати про розвиток кожної дітини. Нині, в умовах воєнного стану в Україні, за розпорядженням голови ОДА від 31.08.2022 № 376 "Про початок нового 2022/2023 навчального року в закладах освіти Запорізької області" освітній процес в закладах дошкільної освіти здійснюватиметься виключно за дистанційною формою навчання.

Спільна робота батьків і вихователів наразі надзвичайно важлива. Тому для всіх учасників освітнього процесу нашого закладу, для повного охоплення дистанційним освітнім процесом ми створили окремий розділ «Дистанційна освіта». В ньому Ви завжди зможете знайти цікавий та корисний матеріал для вашої дитини: заняття, казки, вправи, мультфільми, консультації тощо.